DIAGNOSTIKOVALI VAŠEMU DĚŤÁTKU ALERGII NA BÍLKOVINU KRAVSKÉHO MLÉKA?


Toužíte po tom, získat co nejvíce informací, které povedou k pochopení této diagnózy?

Trápíte se, protože nevíte, jak svému miminku pomoci? 


 • Právě jste se dozvěděla o této diagnóze a máte strach co Vás a Vaše miminko čeká?
 • Už měsíce se trápíte s bezmléčnou dietou, ale nevidíte žádný efekt?
 • Chcete vědět o této diagnóze víc, než jen to, že musíte držet dietu?
 • Přemýšlíte ve dne v noci, jak svému děťátku pomoci a hledáte různé cesty jak z toho ven?
 • Pochybujete o svých mateřských schopnostech?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ.

Mám za sebou nelehkou cestu v boji s alergií na bílkovinu kravského mléka u svého syna a díky tomu vím, co maminky potřebují vědět a a také vím, jak jim poskytnout podporu, když se dozví diagnózu ABKM u svého děťátka.

Denně komunikuji s maminkami, které se trápí, nevědí kudy kam a hledají nejen informace, ale i pochopení a podporu.

Věřím, že moje zkušenosti pomůžou i Vám.

Ale i já jsem před 20 měsíci propadala zoufalství, beznaději a celé dny jsem trávila hledáním informací, jak svému synovi pomoci od bolestí bříška, střevních a kožních potíží. Vyčítala jsem si, co jsem udělala špatně, že se synovi projevila tato alergie. Pochybovala jsem o tom, že jsem dobrá máma a mé mateřské sebevědomí bylo na bodu mrazu. 

Ale naučila jsem se přijmout tuhle životní etapu jako výzvu, jako nový životní styl. Jako lekci, která mě má něco naučit a zároveň mě sblížit se svým synem. A díky všem informacím a zkušenostem, které jsem nasbírala, jsme to zvládli.

Naučila jsem se, jak žít Jednoduše bez mléka.

A TEĎ TO CHCI NAUČIT I VÁS.

Napsala jsem pro Vás e-book

KOMPLETNÍ PRŮVODCE ALERGIÍ NA BÍLKOVINU KRAVSKÉHO MLÉKA

ve kterém Vám předám odborné informace o alergii na bílkovinu kravského mléka u dětí, ale také praktické rady k eliminační dietě, výživě, seznámím Vás s možnostmi podpůrné alternativní medicíny a především Vám ušetřím čas, který byste strávila experimentováním nebo hledáním informací.

S ČÍM VÁM E-BOOK MŮŽE POMOCI?

 

 • Dozvíte se všechno, co potřebujete o alergii na bílkovinu kravského mléka vědět
  od příčin, prevence, detailních projevů, o alergiích typu IgE a non-IgE, a o intoleranci laktózy a díky tomu dokážete problematice lépe porozumět a i ji vysvětlit rodinným příslušníkům
 • Provede Vás eliminační dietou a jejími nástrahami
  budete vědět, co můžete jíst a na co si dát pozor, jak dlouho trvá dieta a kdy uvidíte výsledky. V e-booku jsou popsány i možné zkřížené reaktivity na jiné alergeny a tak Vás nic nepřekvapí
 • Budete vědět, jaké makro a mikroživiny musíte ve své stravě hlídat
  abyste byla zdravá, a eliminační dieta nezanechala následky na Vašem těle
 • Pomůže Vám porozumět legislavitě
  o povinnosti označování alergenů a pochopíte, jak to tedy je s výroky ,,Může obsahovat stopy", a díky tomu bude Váš jídelníček bohatší
 • Seznámí Vás s tím, jaké jsou možnosti diagnostiky
  a jaké vyšetření Vaše miminko čeká, abyste se na to dokázala připravit
 • Odhalí psychosomatické souvislosti alergií
 • Ukáže, že existují i podpůrné alternativní metody
  které jsem sama vyzkoušela a fungovaly
 • Nastítí, jak pečovat o střeva a zdravý mikrobiom
  včetně informací o probioticích a prebioticích a díky tomu dokážete lépe působit na stav střev Vašeho děťátka
Míšin e-book je hodnotným zdrojem informací pro každého rodiče, jehož děťátko trpí jak zažívacími, tak kožními potížemi, které často souvisí s potravinovými alergiemi. Provede vás procesem diagnostiky i léčby. Osobně oceňuji zejména část, ve které jsou rozlišeny typy alergických reakcí s popisem jejich průběhu a možnostmi terapie. Dále také přehledný výčet zkřížených reakcí na různé potraviny. Kniha je napsána čtivě a srozumitelně s ohledem na psychiku rodičů, kteří se s problémem potýkají. Ušetří vám čas potřebný k diagnostice a zahájení léčby.
MUDr. Tereza Feltonilékařka zabývající se léčbou autoimunitních chorob www.terezafeltoni.cz
Tento e-book se mi dostal k přečtení, když má dcerka 10 měsíců. První projevy ABKM jsme řešily od 2m, mít takhle komplexní informace na začátku našeho trápení, bylo by pro mě vše daleko jednodušší. Míšin e-book je doslova nabitý hodnotnými informacemi a tipy, je pro mě přínosný i teď, kdy jsem si myslela, že o ABKM vím opravdu vše. E-book doporučuji k přečtení všem maminkám, které se vydaly do boje s potravinovými alergiemi.
Jitka NetolickáHR specialistka na mateřské dovolené

Cena tohoto e-booku je 649 Kč,

ale jeho hodnota je pro mě nevyčíslitelná, protože jsem do něj vložila obrovské množství energie a úsilí.

Za tyto peníze si můžete koupit jedny kapičky proti bolení bříška, anebo taky vyřešit příčinu trápení, a už je nikdy nebudete potřebovat.

Původně jsem chtěla poskytovat pouze individuální podporu, která mě neskutečně naplňuje, protože díky tomu poznávám úžasné a silné ženy. Ale zájem maminek je obrovský a moje časová kapacita není dostatečná, abych mohla reagovat tak rychle, jak potřebujete a proto jsem se rozhodla, že napíši e-book, který budete mít kdykoliv k dispozici.

Už nemusíte tápat a trávit hodiny studováním, hledáním informací a vyhazováním peněz za zázračné produkty. Tuto část cesty jsem prošlapala za Vás a radostí a pokorou ji s Vámi sdílím.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se už nikdy nemusela stresovat a trápit se tím, že Vaše miminko má alergii na bílkovinu kravského mléka, protože byste přesně věděla, co tato diagnóza obnáší, a díky tomu byste to dokázala vysvětlit i rodinným příslušníkům. 

Věděla byste, na co si dát pozor ve složení potravin, jak vést eliminační dietu tak, abyste byla spokojená Vy a Vaše děťátko a výrazně byste tím zlepšila kvalitu svého života.

Věděla byste, jaké vyšetření Vaše miminko mohou potkat a jak se na ně připravit. 

Cítila byste jistotu v tom, že VY VÍTE, CO JE PRO VAŠE DÍTĚ NEJLEPŠÍ a přijala byste život bez mléka jako nový životní styl a ne jako nutné zlo.

Jak se Vám taková představa zdá? Příjemná, že?

 

Nezůstaňte jen u představy a podnikněte první krok k poznání ABKM. 

Na 170 stranách v 17ti kapitolách Vás spolehlivě provedu problematikou alergie na bílkovinu kravského mléka u dětí.

Možná váháte, zda se Vám investice vyplatí a že tyto informace si můžete najít na internetu sama a zadarmo.

 

Můžete také namítnout, že nejsem lékař. Nejsem, ale jsem máma, stejná jako Vy, která si tím vším prošla a stále prochází a proto chci být Vaší podporou. 

Materiál v e-booku  je podložený odbornou literaturou a mými zkušenostmi a Vy všechny tyto informace získáte na jednom místě, srozumitelně, přehledně a hlavně HNED a svůj drahocený čas můžete věnovat své rodině. 

 

 

Tento e-book budete mít NAVŽDY a ušetříte díky němu spoustu času i peněz.

Tento průvodce předčil mé očekávání - jedná se opravdu o ucelený přehled se všemi důležitými informacemi, které jsou pro člověka setkávajícího se s problematikou ABKM poprvé, nepostradatelné. Informace jsou na jednom místě a tak si ušetříte hodiny hledání v odborných publikacích, na internetu či v diskuzích. Pro ty, kteří se ve světě ABKM pohybují už déle, nabízí Míša tipy, jak to dělá ve svém životě ona. Můžete tak svou stávající praxi obohatit o nové poznatky, např.co konkrétně mít v lékárničce, nebo kdy a na jaké vyšetření se nachystat. Najdete zde však i informace na co důležitého nezapomenout. Míša vás jemně a velmi komplexně provede cestou, kterou sama vyšlapala. Myslím, že nepřeháním, když řeknu, že mít takovouto ,,Bibli ABKM" doma, tak máte vše pod kontrolou a jste připraveni této nesnadné diagnóze čelit mnohem lehčeji. A to tehdy, ať jste na jejím začátku nebo "už víte co a jak". Největší přínos spatřuji v tom, že tato publikace ušetří maminkám nejen peníze, ale hlavně starosti a pocity selhání. Můžete se tak věnovat tomu, co je opravdu důležité - vaše miminko.
Lenka Emautorka projektu Kotvičky pohody a máma trojčátek www.kotvickypohody.cz

Kdy naposledy jste utratila 649 Kč za něco, co jste nikdy nepoužila, třeba za boží chlupatý overálek, který miminko nestihlo ani vynosit?

Abych Vám rozhodování ulehčila, s e-bookem dostanete tyto bonusy zdarma:

Bonus č. 1 - Pracovní listy k e-booku

Aby to nezůstalo jen u teorie, je potřeba to převést do praxe a s tím Vám pomůžou pracovní listy, které Vás krok za krokem navedou, jak informace získané z e-booku převést do svého každodenního života.

Bonus č. 2 - E-book: Nejčastější dotazy

Do tohoto e-booku jsem sepsala nejčastější dotazy, které mi od maminek chodí. Třeba v tom najdete i to, na co byste se chtěla zeptat Vy. A pokud svou odpoveď nenajdete v e-booku Kompletní průvodce alergií na bílkovinu kravského mléka, ani v E-booku Nejčastější dotazy, je tady bonus č.3

Bonus č.3 - Členství v uzavřené skupině na FB

Soukromá skupina pouze pro maminky, které si zakoupily e-book Vám zajistí důvěrné prostředí, kde spolu můžeme sdílet své starosti. V této skupině se Vám vždy dostane podpory bez odsouzení.

K e-booku nabízím záruku spokojenosti

Do e-booku jsem napsala veškeré informace, které jsem o ABKM získala, podložené odbornými zdroji; své zkušenosti a vše, co potřebujete o ABKM vědět a velmi mi záleží na tom, abyste byla spokojená.

Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic  co by Vám bylo přínosem, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení e-booku. 

Tak neváhejte a objednejte si e-book:

Kompletní průvodce alergií na bílkovinu kravského mléka

PRÁVĚ TEĎ

i se všemi bonusy a začněte s radostí Vaši cestu bez mléka.

Budu se na Vás těšit v naší uzavřené skupině. Tak pojďte do toho!

Pokud Vás napadly ještě nějaké otázky, napište mi na info@michaelavlk.cz